Magyar lett az első gól a Diósgyőr új stadionjában - videó, fotók

Nézd meg az új arénát itt!
Dudás Gábor 2018. április 27., péntek 8:41
Szerző: Dudás Gábor 2018. április 27., péntek 8:41

A DVTK 2011-es NB II-es bajnokcsapatának tagjai a mezőkövesdi öregfiúkkal játszottak az újjáépített Diósgyőri Stadionban egy 2x30 perces gálamérkőzést, amely egyúttal a létesítmény első nyilvános eseménye, és első tesztmérkőzése volt. Az első tétmeccsen aztán a DVTK U17-es csapata nagy csatában 3-3-as döntetlent játszott az UTE ellen.

Az "öregfiúk" találkozóján a 10. percig kellett várni az első gólra, ekkor Menougong passzát Granát Balázs balról 10 méterről nagy erővel lőtte a hálóba, megszerezve az új stadionban az első hivatalos találatot. Végül Granát duplázni tudott, de George Menougong, Vicente Arze és Francisco Gallardo is betalált (a másik oldalon Lakatos volt eredményes), így a Diósgyőr győzött egy látványos mérkőzésen 5-1-re.