Felkészülés: Négyet rúgott a DVTK a Vasasnak - videó

A DVTK felkészülési mérkőzésen 4-2-re legyőzte a Vasast pénteken délután.
Csakfoci Admin 2020. szeptember 4., péntek 19:58
Szerző: Csakfoci Admin 2020. szeptember 4., péntek 19:58

Pénteken délután 17 órától a válogatott mérkőzések miatt bajnoki szünetet kihasználva felkészülési mérkőzést játszott egymással a DVTK és a Vasas - zárt kapuk mögött.

Az utóbbi időben hullámvölgyben lévő, és a Budaörs elleni vereség óta edzőt cserélő Vasas már a 11. percben hátrányba került. Molnár indította Drazicsot, futás közben nagyot küzdött Litauszkival, az angyalföldiek hátvédje összeakasztotta a lábát a tizenhatoson belül. Garai játékvezető büntetőt ítélt, amit Ivanovski a jobbra vetődő Jova mellett laposan a kapu bal oldalába lőtt. A 31. percben megduplázta előnyét a DVTK egy kontratámadás végén. Molnár emelte kissé balról középre a labdát, Grozav belecsúsztatott, és az Jova fölött a hálóba hullott. Három perc múlva Balajti büntetőjével szépített a Vasas.

Fordulás után a 72. percben Molnár bal oldali lapos centerezését a kapu elé berobbanó a próbajátékon szereplő Mullings a vendégek hálójába továbbított. Hat perccel később Birtalan 3-2-re módosította az állást. A 81. percben Ivanovski állította be a 4-2-es végeredményt, miután elhúzta a labdát tehetetlen Rados mellett, és a rövid oldali kapufa mellett a hálóba gurított.

Összefoglaló

Felkészülési mérkőzés, DVTK Stadion - zárt kapuk mögött

DVTK-Vasas 4-2 (Ivanovski 11., - 11-esből, 81., Grozav 31., Mullins 72., ill. Balajti 34., Birtalan 78.)

DVTK: Antal (Bukrán, 46.) - Farkas M., Polgár, Hegedűs J. (Karan, 63.), Vági - Rui Pedro, Max (Iszlai, 63.) - Ivanovski, Molnár G., Grozav (Makrai, 63.) - Dražić (Mullings, 63.)

Vasas 1. félidő: Jova - Szivacski, Szilágyi Z., Litauszki, Silye - Viczián, Kovács M. - Vernes, Szatmári, Balajti - Feczesin. Mb. vezetőedző: Tóth András.

Vasas 1. félidő: Radoš - Kilyén, Csató M., Szilágyi Z., Kalmár O. - Viczián, Kovács M. (Köböl, 69.) - Radó, Szatmári (Murka, 78.), Pekár - Feczesin (Birtalan, 63.)