DVTK: Feczkó nagytakarítást végzett – fél csapatnyi játékost tett ki a keretből

A diósgyőriek új vezetőedzője drasztikus változtatásokat eszközölt a keretben: hat játékost is a tartalékcsapatba száműzött.
Nyikes Zoltán 2019. szeptember 11., szerda 8:53
A diósgyőriek új vezetőedzője drasztikus változtatásokat eszközölt a keretben: hat játékost is a tartalékcsapatba száműzött.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. szeptember 11., szerda 8:53
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Kemény lépésre szánta el magát a Diósgyőri VTK válogatott szünetben kinevezett új vezetőedzője Feczkó Tamás, aki úgy döntött, hogy hat játékos,

Branko Mihajlovic, Ismaila Ousman, Martin Juhar, Yannick Ndzoumou, Óvári Zsolt és Ternován Patrik a szerdai naptól kizárólag a tartalék csapat edzéseit látogathatják.

Mivel jelenleg mindannyian a DVTK játékosai, amennyiben az NB III-as csapat vezetőedzője úgy határoz, akár pályára is léphetnek – írja a dvtk.eu.

A miskolciak 42 éves vezetőedzője múlt héten vette át az utolsó helyen álló együttes irányítását, miután távozott Fernando Ferndández, a kispadon történt változás óta pedig már a klub leigazolta a Ferencvárostól Rui Pedrót, a legutóbb a Mezőkövesden játszó Iszlai Bencét, valamint a korábbi Vidi-támadót, Mirko Ivanovskit.

Feczkó múlt hét pénteken felkészülési mérkőzésen már bemutatkozott a DVTK kispadján, akkor háromgólos előnyről kaptak ki 4-3-ra a másodosztályú Kazincbarcikától, első tétmeccsén pedig a hétvégén a ZTE-t fogadják a borsodiak.

Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
Tovább az összes átigazoláshoz