Bő félóra alatt lerendezte a Diósgyőrt egy lengyel csapat

3-0-ra kapott ki Spanyolországban a DVTK.
Dudás Gábor 2017. január 29., vasárnap 16:35
Szerző: Dudás Gábor 2017. január 29., vasárnap 16:35

Két győzelem után és az utolsó, keddi, Villarreal elleni edzőmeccs előtt a lengyel élvonalbeli Gorník Leczna csapatával találkozott a Spanyolországban edzőtáboró DVTK együttese.

Amely már a 36. percig háromgólos hátrányba került, Jarecki, Pitry és Matei is betalált a borsodi kapuba, utóbbi látványos bombagólt szerzett, az első két találat pedig egy-egy szöglet eredménye volt lábbal, illetve fejjel. A lengyeleknél egy volt Fradi-légiós, Gerson és a Vasas korábbi játékosa, Vojo Ubiparip is pályára lépett.

A második félidőben Horváth Ferenc egy szinte teljes sorcserét végrehajtott (csak Rados kapus maradt a pályán), de ez csak helyzetekig, gólig viszont nem vezetett, 3-0 lett a felkészülési találkozó végeredménye.

Diósgyőr – Gorník Leczna 0-3 (Jarecki 5., Pitry 10., Matei 36.)

DVTK: Rados - Jagodinskis, Lipták, Tamás, Lőrincz - Dausvili, Elek - Makrai, Busai, Ugrai – Novothny

Cserék: Bukrán, Mahalek, Vela, Oláh, Szabó I B., Kitl, Fülöp, Szarka, Nemes, Karan, Eperjesi

Ő a Vidi kiszemeltje, Angliába igazolt egy magyar fiatal - hazai átigazolási hírek!

Mobilról olvasod ezt a hírt? Ez érdekelni fog - kattints ide!

Pászka Lóránd
Bár Pászkára nemigen számít Dejan Stankovic, ő megküzdene a helyéért. Ezzel együtt egy kölcsönadásra is lehet esély nyáron. A Sepsi már többször érdeklődött iránta.