Borbás Marcsit most verte az NB I - ilyen volt a Honvéd-Vidi nézettsége

Az összefoglalót is sokan nézték.
Dudás Gábor 2017. május 29., hétfő 13:55
Az összefoglalót is sokan nézték.
Szerző: Dudás Gábor 2017. május 29., hétfő 13:55
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Részlet az MTVA közleményéből:

"Szombaton a bajnokavató Budapest Honvéd – Videoton mérkőzést 340 ezren, a helyszínről jelentkező bajnokavatás riportját 249 ezren, míg a monacói nagydíj időmérőjét 332 ezren követték. A Dunán 276 ezer ember főzött együtt Borbás Marcsival, és 232 ezren nézték meg az Egynyári kaland második évadának harmadik részét.

 

Az m4sport.hu ezen a szombaton élőben adta a záróforduló összes NB I-es meccsét, és párhuzamosan több, mint 25 ezren követték online a mérkőzéseket. A "Góóólt" szombaton is sokan, a vasárnapi ismétlését pedig szezoncsúcsot jelentő ember nézte, ami 125 ezer főt jelentett".

Átigazolások
Légiósok
Fordulat a magyar védő ügyében
Klubja ismét kölcsönadná Yaakobishvili Antalt, akinek patinás kérője van.
Légiósok
Balogh elköszönt
A magyar válogatott védő, Balogh Botond, aki az előző idényt kölcsönben töltötte a Kocaelispornál, és teljesítményével hamar a szurkolók kedvencévé vált, elköszönt a zöld-fekete klubtól.
Ex-ETO
Kazahsztánban folytatja
Az ETO-tól szerződése lejártával távozó Senna Miangue a kazah élvonalban szereplő FK Aktobe játékosa lett.
Tovább az összes átigazoláshoz