A Vidi-stadionavató botránya után az Újpest-stadionban büntet az MLSZ

Az MLSZ Fegyelmi Bizottsága megbüntette mindkét csapatot Vidi-Újpest stadionavatón történtek miatt, a lila-fehérek azonban szektorbezárást is kaptak a pénzbírság mellett.
Csakfoci Admin 2018. november 29., csütörtök 16:02
Az MLSZ Fegyelmi Bizottsága megbüntette mindkét csapatot Vidi-Újpest stadionavatón történtek miatt, a lila-fehérek azonban szektorbezárást is kaptak a pénzbírság mellett.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. november 29., csütörtök 16:02

Az MLSZ Fegyelmi Bizottsága (FEB) november 29-i ülésén az alábbi határozatot hozta.

NB I

– A FEB a MOL Vidi FC - Újpest FC mérkőzéssel kapcsolatban a MOL Vidi FC-t mérkőzés rendezéssel kapcsolatos szabályzati előírások megsértéséért 100.000 Ft pénzbüntetés megfizetésére kötelezi, az Újpestet szurkolóinak rasszista megnyilvánulásáért („huhogás”) és rendzavarásaiért (obszcén kifejezések bekiabálása, pirotechnikai eszközök használata és a vendégszektorban történt rendzavarás) egy soron következő hazai NB I-es férfi felnőtt nagypályás bajnoki mérkőzésén a Szusza Ferenc Stadion a „D1” jelű szektor lezárására és 200.000 Ft pénzbüntetés megfizetésére kötelezi.

Korábban honlapunk is beszámolt arról, hogy a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság hivatalos eljárást, az Újpest FC pedig vizsgálatot indított a vendégszektorban a biztonságiak és a szurkolók között történt dulakodás / verekedés miatt.

Olvastad már?
Stadionavató: A rendőröknek kellett közbeavatkozni az újpesti szektorban - videó
A mérkőzés hajrájához közeledve rendőri beavatkozásra volt szükség a Vidi - Újpest (1-0) mérkőzésen.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Újabb brazil érkezhet
A 20 éves Diogo Silva lehet a ZTE hetedik brazil játékosa.
Légiósok
Sallai kapós Angliában
A legfrissebb hírek szerint télen a Sunderland is vitte volna Sallai Rolandot. Nyáron nemcsak a Fekete Macskák, de a Brentford és a Liverpool is újra ringbe szállhat.
DVSC
Igazolás és kölcsönadások
Szerződtették az FCSB II-től László Mátyást, ő kezdetben a DVSC II-ben (NB III) szerepelhet. Batai Tamás és Szakács Levente pedig kölcsönben a DEAC-ban (NB III) játszhat.
Tovább az összes átigazoláshoz