A Vidi korábbi gólkirálya visszaigazolt az NB I-be - hivatalos

André Alves újra a magyar bajnokságban játszhat, és éppen korábbi csapata, a Vidi ellen debütálhat.
Budai László 2018. július 31., kedd 10:09
André Alves újra a magyar bajnokságban játszhat, és éppen korábbi csapata, a Vidi ellen debütálhat.
Szerző: Budai László 2018. július 31., kedd 10:09
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A MOL Vidi FC korábbi gólkirálya, André Alves visszatért a magyar bajnokságba, és a Mezőkövesdhez igazolt - jelentette be a klub.

A 34 éves brazil csatár 2011-ben a magyar, 2016-ban pedig a ciprusi első osztályban lett gólkirály, 178 magyar élvonalbeli mérkőzésen 87 gólt szerzett.

Alves a legutóbbi szezont a ciprusi élvonalbeli Anorthosis együttesében töltötte: ötször kezdett, 13-szor becserélték, és egy gólt szerzett. 2018. január 20-a óta azonban nem lépett pályára.

A futballista a hétvégén éppen korábbi együttese, a Vidi ellen debütálhat a Kövesdben.

Átigazolások
Puskás Akadémia
Távozhat a légiós
Az izraeli élvonalban játszhat kölcsönben a Puskás Akadémia középpályása, Mosé Semel. Az izraeli középpályás az újonc Hapoel Ramat Gan-t erősítheti. (Sport5)
DVTK
Nigériai próbázó
Nigériai támadó készül a DVTK-val. Muhammad Shehu tavasszal az FC Košice második csapatában és U19-es gárdájában szerepelt.
ZTE
Brazil igazolás
Egyéves kölcsönszerződéssel és kivásárlási opcióval érkezik a ZTE-hez Arthur Henrique, a Fluminense U20-as csapatának játékosa.
Tovább az összes átigazoláshoz