A Vasas majdnem legyőzte a Vidit is: döntetlen a rangadón - videó

A hosszabbításban mentett pontot a Videoton az éllovas otthonában.
Mokány Lajos 2016. október 29., szombat 17:47
Szerző: Mokány Lajos 2016. október 29., szombat 17:47

Az első nagy helyzet a Vasas előtt alakult ki a stadionbúcsúztatón, de Kleisz beadását Saglik mellé vágta. Félórányi játék után jött a következő veszélyes szituáció, Remili szabadrúgását Kovácsik öklözte ki. Ezt követően felpörögtek az események. A 36. percben Scepovic fejelt közelről mellé, majd egy percre rá, egy szép labdakihozatal után Berecz labdájával Remili lépett ki, aki 15 méterről nem hibázott. Az utolsó percekben Nagy Gergely két óriási védést mutatott két közeli próbálkozás után.

A második félidő elején Géresi került nagy helyzetbe, de Nagy elütötte előle a labdát, aki így is kapura tette, igaz, csak az oldalhálót találta el. A 63. percben Hadzic 20 méteres lökete kerülte el a kaput.
A 73. percben Nagy óriási bravúrt mutatott be, miután Hadzic közeli bombáját védte. A folytatásban egyre jobban nyomott a Videoton, amely a hosszabbításban ki is egyenlített: Lazovic mesterien csavart egy szabadrúgást a hosszú sarokba (1-1), így döntetlennel zárult a rangadó.

Percről percre tudósítás itt.

Vasas - Videoton 1-1 (Remili 37., ill. Lazovic 91.)

ÍGY ÁLL AZ NB I - TABELLA

Nikola Serafimov
Nikola Serafimov új szerződést kötött a Fehérvárral, így az északmacedón válogatott védő minden bizonnyal marad a nyár után is a Vidinél. (Nemzeti Sport)
Lucas
A Fehérvár elleni mérkőzés az utolsó előtti hazai meccse lehetett a Kisvárda 34 éves csapatkapitányának, Lucasnak, aki összesen kilenc év után távozhat az idény végén csapatától. (Nemzeti Sport)
Angliában még mindig azt hiszik, aláírt fehérvári szerződése ellenére megtarthatják a Vidihez tartó George Dobsont.