A Vasas újra megnyerte a Király-kupát

A Király-kupa történései.
admin 2016. július 2., szombat 15:09
Szerző: admin 2016. július 2., szombat 15:09

A felkészülési torna döntőjét a Vasas és a Sopron játszotta egymással, a finálé pedig az angyalföldiek 2-1-es sikerét hozta. A pesti csapatból Novák Csanád és Remili Mohamend talált be, így a Vasas egymás után másodszorra nyerte meg a Király-kupát.

Sopron - Vasas 1-2

A Király-kupa bronzmeccse a Haladás kiütéses, 6-1-es sikerét hozta a Drassburg felett. A szombathelyiektől Williams mesternégyest szerzett, mellette pedig Iszlai és Calvente volt eredményes, így Mészöly Géza csapata szerezte meg a harmadik helyet.

Haladás - Drassburg 6-1

Szombat délután sor került a Haladás által életre hívott Király-kupa két elődöntőjének a lebonyolítására.

A szombathelyiek 1-0-ra kikaptak az NB II-es Sopron csapatától, a 2x30 perces találkozó egyetlen találatát Zamostny Balázs szerezte az 53. percben.

A másik elődöntőn a Vasas ennél már jóval gólgazdagabb meccset játszott az osztrák Drassburg csapatával, az angyalföldiek 3-2-re győzték le az ellenfelüket. Michael Oenning együttese egy öngóllal szerzett vezetést, majd Novák Csanád és Remili Mohamed is eredményes volt.

ETO FC Győr
Kuznyecov távozik
A klub azonnali hatállyal szerződést bontott vezetőedzőjével, akivel nyolc bajnokiból négyet megnyert, négyet elveszített a csapat.
Sepsi
Storck marad az edző
Román lapértesülés szerint a német szakember új szerződése értelmében havi 18 ezer eurót kereshet majd.
Kérdéses a jövője
Dárdai Pál
Továbbra is kérdéses, ki irányítja a következő szezonban a Herthát, de az is, milyen célokkal vág neki a csapat a szezonnak, és kikkel teszi meg mindezt.