Mervó Bence az új szezonban már nem lesz a DAC játékosa.
A magyar támadó az előző idényben csupán kiegészítő ember volt, mindössze nyolc meccsen kapott lehetőséget és egy gólt szerzett a dunaszerdahelyi csapatban.
A DAC nyári felkészülését már el sem kezdte a felvidéki együttessel A klub hivatalos oldala szerint csapatot keres a csatár.
Mint ismert, a DAC a szlovák bajnokság 3. helyén végzett Marco Rossi irányításával, így érdekelt az Európa Liga selejtezőjében.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Szpari
Igazolás és profi szerződés
Tarcsi Róbert az ETO-tól érkezett és profi szerződést kötött a Nyíregyházával, míg a saját nevelésű Czimer-Nyitrai Ádámmal szintén profi szerződést kötött a klub. (nyiregyhazaspartacus.hu)

Vasas
Korábbi csapatai vinnék Bereczet
Honlapunk úgy tudja, Berecz Zsombor három magyar klubnál merült fel: a Kazincbarcika, a Mezőkövesd és a Diósgyőr is szívesen látná a középpályást. Jelenleg a DVTK tűnik a legesélyesebbnek.

Videoton
NB Ii-es riválistól igazoltak
A Békéscsabától igazolt 19 éves balhátvéddel, Rostás Szilárddal erősítette meg keretét az NB II-es szezonra készülő Vidi.