Korhut Mihály mégis a ciprusi élvonalba szerződhet. A felek már megállapodtak egymással, csak az aláírás hiányzik.
Igen szövevényesen alakultak az elmúlt napok Korhut Mihály számára. A magyar válogatott védő megszerzését előbb bejelentette a ciprusi élvonalbeli Anorthosis, utána azonban kiderült: a játékos gondolkodási időt kért, hiszen más ajánlatai is voltak, többek között a belga első osztályú Oostende is csábította. Kedden pedig úgy tűnt, a labdarúgó mégis maradhat Izraelben, a Hapoel Beer-Shevánál.
A legfrissebb ciprusi információk szerint végre lezárulhat Korhut ügye, aki mégis Ciprusra igazolhat. A kerkida.net információi szerint mindegyik fél megállapodott egymással, és már tényleg csak az aláírás van hátra. Korhutot csütörtökön várják Cipruson új klubjánál.
Olvastad már?
Marco Rossi a válogatott védő furcsa ügyéről: "Üssék már nyélbe végre az eladást!"
Marco Rossi elmondta, mi lesz a legfontosabb feladata a válogatottnál, hány új játékos bevetésére lehet számítani, és kit tervez játszatni a nemzeti csapat egyik kritikus posztján.
Elolvasom
Átigazolások
DVSC
Szűcs Tamás
A portugál Famalicão közel áll ahhoz, hogy leigazolja Szűcs Tamást Debrecenből, akinek várhatóan a jövő hét elején lesz orvosi vizsgálata
Szpari
Farkas Bendegúz
Farkas Bendegúz a Puskás Akadémia labdarúgója, így a kölcsönszerződés lejárta után visszatér Felcsútra - közölte a Nyíregyháza.
Belgrádban folytatja
Abu Fani
A Crvena zvezda hivatalos oldalán jelentette be, hogy szerződtette Mohammed Abu Fanit, aki a Ferencvárostól igazolt a belgrádi klubhoz.