Válogatott: Vasárnap este nagyon elverjük a brazilokat az M4-en

Este 7 órától a legendás 1986-os Magyarország-Brazília labdarúgó-mérkőzést közvetíti az M4 Sport.
Privacsek András 2020. március 22., vasárnap 12:07
Este 7 órától a legendás 1986-os Magyarország-Brazília labdarúgó-mérkőzést közvetíti az M4 Sport.
Szerző: Privacsek András 2020. március 22., vasárnap 12:07

Székely Dávid, az M4 Sport csatornaigazgatója elmondta:
- A sportvilágban kialakult helyzet a médiára is hatással van, ezért a nézőink igényes szórakozását és a #maradjotthon kampányt támogatva ettől a héttől kezdve az elmúlt évek sporteseményeinek legjavából ismételjük azokat a mérkőzéseket, amelyek a legnagyobb érdeklődésre tartanak számot. Ezért ismételjük meg a 2016-os labdarúgó Európa-bajnokság valamennyi meccsét, de sokkal jobban is visszamegyünk az időben: vasárnap este 7 órától a teljes magyar-brazilt megismételjük abban bízva, hogy az idősebbeknek öröm lesz felidézni, a fiatalabbak pedig új élménnyel gazdagodnak.

A Mezey György vezette, mexikói világbajnokságra készülő magyar válogatott 1986. március 16-án a Disztl P. - Sallai, Kardos, Garaba (Csuhay 62.), Varga - Hannich, Nagy A., Détári - Kiprich (Kovács K. 46.), Bognár (Burcsa 8.), Esterházy összeállításban, a Népstadionban 70 ezer néző előtt fogadta Brazíliát. (MTI nyomán)

Átigazolások
Kecskemét
Riválistól igazolnának
A csakfoci.hu információi szerint a Kecskeméti TE szeretné megszerezni Nyári Patrikot a Szentlőrinctől, ám a baranyai klub nem engedi el a 24 éves középpályást, akinek szerződése a nyáron jár le.
Kisvárda/BVSC
Most jöhet össze a váltás
Nyáron a Szeged nem tudott megegyezni Szőr Levente átigazolásáról a Kisvárdával. A Csakfoci úgy tudja, most a BVSC viheti a 24 éves játékost.
Vidi
Bobál távozott
Szerződést bontott Bobál Gergellyel a Fehérvár.
Tovább az összes átigazoláshoz