Válogatott: Pillanatok alatt eladtak 10 ezernél több jegyet Feröer ellen

Alig pár nap alatt elkelt a válogatott következő hazai meccsére a belépők fele.
Mokány Lajos 2017. szeptember 7., csütörtök 21:30
Alig pár nap alatt elkelt a válogatott következő hazai meccsére a belépők fele.
Szerző: Mokány Lajos 2017. szeptember 7., csütörtök 21:30

Az MLSZ Twitter-oldalán számolt be arról, hogy remek ütemben fogynak a jegyek a Feröer elleni selejtezőre, de Svájc ellen idegenben is lesznek majd drukkerek a csapat mellett.
"Az értékesítés első napjai után tízezer jegy már elkelt a ?? elleni meccsre, és ?? is több száz magyar drukker lesz a helyszínen" - írta a szövetség. A jegyinformációk bővebben itt.

A mérkőzések időpontjai:

2017. október 7., szombat
20.45: Svájc–Magyarország
2017. október 10., kedd
20.45: Magyarország–Feröer

Átigazolások
A Fradi rekordigazolása újra váltott
Matheus Saldanha
Az FTC korábbi brazil támadója, Matheus Saldanha mindössze fél idény után, az Egyesült Arab Emírségeken belül váltott klubot, a Sharja FC játékosa lett kölcsönben.
Tatabánya
A Honvéd bajnoka érkezett
Az NB III-as OPUS TIGÁZ Tatabánya bejelentette, hogy szerződtette a Honvéd korábbi bajnokát, a jelentős NB I-es múlttal is rendelkező Vernes Richárdot.
Újpest
Bundesliga-klubot előztek meg
Dárdai Pál és az Újpest a HSV-t is megelőzte a versenyfutásban, amikor sikerült megszereznie a német válogatott középpályást, Arne Maiert az FC Augsburgtól. (Berliner Kurier)
Tovább az összes átigazoláshoz