Szeptember 9-én csapott össze egymással Magyarország és Szlovákia labdarúgó-válogatottja a Groupama Arénában, Európa-bajnoki selejtezőn. A hatalmas érdeklődésre számot tartó találkozóra történő hangolódás után az utózöngéket is megmutatjuk folyamatosan frissülő rovatunkban. Minden hír a magyar-szlovákról itt!
Átigazolások
Újpest
Lemaradtak egy csatárról
A KVC Westerlo 24 éves csatára, Kyan Vaesen végül nem az Újpestet, hanem a szintén belga első osztályú OH Leuvent választotta.
MTK
EL-csapattól jött középpályás
A kék-fehérek hivatalos honlapjukon jelentették be, hogy kölcsönvették az Európa Ligában szereplő Viktoria Plzen szlovén válogatott védekező középpályását, Adrian Zeljkovicot.
Fradi
Pesic kell a DAC-nak?
Egy kisebb szlovák X-oldalon megjelent, hogy Aleksandar Pesicet vinné a DAC. Az Üllői129 úgy tudja, ennek a híre nem jutott el a Fradihoz, mégha egy ilyen szándékot nem is bánna a klub.