Kihirdette a szövetségi kapitány a Görögország elleni Nemzetek Ligája-csoportmeccs kezdőcsapatát - ígéretéhez híven három helyen változtatott a finn meccshez képest.
A finn meccshez képest Lovrencsics, Pátkai és Stieber került ki a nemzeti csapat kezdőjéből, Bese Barnabás, Nagy Ádám és Varga Roland került be a görögök ellen.

Átigazolások
DVSC
Támadó érkezett
A DVSC hároméves szerződést kötött Sohan Baldonival.
Légiósok
Gulácsi és Orbán jövője
Az új edzőnek, Martin Demichelisnek gyors döntést kell hoznia a Lipcse két rutinos kulcsemberéről, Gulácsi Péterről és Willi Orbánról, akik mindketten az utolsó szerződési évükbe léptek. (tribuna.com)
ZTE / Nagykanizsa
Kooperálnak
A 2026/2027-es szezonra szóló együttműködési megállapodás jött létre a ZTE FC és az FC Nagykanizsa között.