Kedd este 20 órától az M4 Sport műsorára tűzi a 2016-os Európa-bajnokságról a Magyarország-Ausztria csoportmérkőzést.
Négy évvel ezelőtt Ausztria ellen kezdte meg a franciaországi Eb-szereplését a magyar válogatott. A mieink felborítva a papírformát, 2-0-ra nyertek.
A mérkőzés nemcsak a hatalmas győzelem, Szalai Ádám és Stieber Zoltán csodálatos gólja, hanem Hajdú B. István fantasztikus közvetítése miatt is örökre emlékezetes marad.
Kedd este mindenki a TV elé! Hajrá, magyarok!
Neked ajánljuk
Átigazolások

Kisvárda
Eldőlt, ki irányít tovább a kispadon
Honlapunk úgy értesült, hogy nem érkezik új vezetőedző az NB I-es csapathoz, ezt a feladatot a továbbiakban is Révész Attila sportigazgató fogja ellátni.

Légiósok
Vancsát két országból keresték
A belga másodosztályú Lommelhez visszatérő Vancsa Zalán elárulta, hogy voltak érdeklődések iránta Belgiumból és Hollandiából is, de számára a rendszeres játéklehetőség volt a legfontosabb. (M4 Sport)

Paks
Szerződéshosszabbítás
Az éllovas Paksi FC a hivatalos oldalán jelentette be, hogy szerződést hosszabbított két alapemberrel, Papp Kristóffal és Osváth Attilával.