Szoboszlai is visszatért: Itt a magyar válogatott kezdője Azerbajdzsán ellen

Baráth Botond eltiltása, Szoboszlai Dominik pedig sérülése után kap újra lehetőséget Marco Rossitól a vasárnapi Eb-selejtezőn.
Dudás Gábor 2019. október 13., vasárnap 16:44
Baráth Botond eltiltása, Szoboszlai Dominik pedig sérülése után kap újra lehetőséget Marco Rossitól a vasárnapi Eb-selejtezőn.
Szerző: Dudás Gábor 2019. október 13., vasárnap 16:44
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Akárcsak a csakfoci.hu olvasói, úgy Marco Rossi szövetségi kapitány is felforgatta picit a Horvátországban sima vereséget szenvedő, és a tréner szerint elsősorban hozzáállásában leszerepelő csapatot.

A Splitben piros lapot kapott Kleinheisler László mellett kikerült a gárdából Holman Dávid és Kádár Tamás is, miközben a visszatérő Baráth Botond és Szoboszlai Dominik mellett ezúttal a fehérvári Kovács István is a kezdőcsapat tagja.

A magyar válogatott 18 órától csap össze Európa-bajnoki selejtezőn Azebajdzsánnal, a gyerekszurkolókkal színesített budapesti találkozón - komoly győzelmi kényszer alatt. A mérkőzést élőben közvetíti a csakfoci.hu.

Olvastad már?
Rossi: "Az Azerbajdzsán elleni eredmény súlyát is magamra vállalom" - a hozzáálláson változtatna
A magyar válogatott szövetségi kapitánya szerint a spliti vereség utáni bizonyítási vágyat előnyére fordíthatja a nemzeti csapat Azerbajdzsán ellen.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Ostrom Sallaiért?
A török sajtó szerint komoly európai klubok érdeklődnek a Galatasaray három meghatározó játékosa, köztük Sallai Roland iránt, és a következő napokban akár hivatalos ajánlat is érkezhet érte.
Légiósok
Balogh mehet Parmából
Balogh Botond távozhat Parmából, nem számolnak vele.
Légiósok
Yaakobishvili már új klubjánál
A Barcelonától egyelőre kölcsönben távozó Yaakobishvili Áron már a lelátóról nézte végig új együttese, az Almería 3-0-s győzelmét az Eldense ellen. (Mundo Deportivo)
Tovább az összes átigazoláshoz