Újabb mozgalmas napot zárt az ausztriai Leogangban edzőtáborozó magyar válogatott szombaton.
Délelőtt hosszabb edzést tartott Bernd Storck szövetségi kapitány, aki egy átmozgatás után két csapatra osztotta a keretet, a pirosak és a fehérek játszottak egymás ellen kétszer 30 perces mérkőzést. A meccset Kleinheisler László és Szalai Ádám góljaival a pirosak nyerték meg 2-1-re, a fehérek szépítő találatát Kocsis Gergő szerezte.
Az ebédet követően a keret többsége szabad délutánt kapott, csak a sérülését követő rehabilitáción résztvevő Elek Ákos-Korcsmár Zsolt kettősnek kellett külön foglalkozáson megjelennie. Jó hír, hogy délután visszatért a csapathoz Gera Zoltán, aki betegségét kezeltette otthon az elmúlt két napban.
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.