Szalai és Kleinheisler is gólt lőtt a válogatottban

Újabb mozgalmas napot zárt az ausztriai Leogangban edzőtáborozó magyar válogatott szombaton.
Szerkesztő 2016. május 30., hétfő 13:33
Újabb mozgalmas napot zárt az ausztriai Leogangban edzőtáborozó magyar válogatott szombaton.
Szerző: Szerkesztő 2016. május 30., hétfő 13:33
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Délelőtt hosszabb edzést tartott Bernd Storck szövetségi kapitány, aki egy átmozgatás után két csapatra osztotta a keretet, a pirosak és a fehérek játszottak egymás ellen kétszer 30 perces mérkőzést. A meccset Kleinheisler László és Szalai Ádám góljaival a pirosak nyerték meg 2-1-re, a fehérek szépítő találatát Kocsis Gergő szerezte.

Az ebédet követően a keret többsége szabad délutánt kapott, csak a sérülését követő rehabilitáción résztvevő Elek Ákos-Korcsmár Zsolt kettősnek kellett külön foglalkozáson megjelennie. Jó hír, hogy délután visszatért a csapathoz Gera Zoltán, aki betegségét kezeltette otthon az elmúlt két napban.

Átigazolások
ETO
Új szakemberek
Alex Larrea és a volt mexikói válogatott Luis Perez pályaedzőként, Luca Guerra fitneszedzőként, míg Guillermo Zaragoza sporttudományos menedzserként csatlakozik az ETO FC-hez.
Soroksár
Négy távozó
A Soroksár SC bejelentette, hogy távozik a klubtól Tumma Gergely, Kundrák Norbert, Könczey Márk és Tóth Gábor is.
Ex-Videoton
Visszavonulás
Marko Scepovic bejelentette visszavonulását. A 35 éves szerb támadó korábban 114 mérkőzésen játszott a Vidiben.
Tovább az összes átigazoláshoz