Újabb mozgalmas napot zárt az ausztriai Leogangban edzőtáborozó magyar válogatott szombaton.
Délelőtt hosszabb edzést tartott Bernd Storck szövetségi kapitány, aki egy átmozgatás után két csapatra osztotta a keretet, a pirosak és a fehérek játszottak egymás ellen kétszer 30 perces mérkőzést. A meccset Kleinheisler László és Szalai Ádám góljaival a pirosak nyerték meg 2-1-re, a fehérek szépítő találatát Kocsis Gergő szerezte.
Az ebédet követően a keret többsége szabad délutánt kapott, csak a sérülését követő rehabilitáción résztvevő Elek Ákos-Korcsmár Zsolt kettősnek kellett külön foglalkozáson megjelennie. Jó hír, hogy délután visszatért a csapathoz Gera Zoltán, aki betegségét kezeltette otthon az elmúlt két napban.
Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.