Storck kiszemeltje: "Nem tudom, mit tennék, ha Löw előtt meghívna a válogatottba"

A Bundesliga-csapat kapitánya előtt három út áll, és az egyik válogatott(ság) felé állítólag nem is leplezett utalást tett.
Dudás Gábor 2017. szeptember 8., péntek 8:49
A Bundesliga-csapat kapitánya előtt három út áll, és az egyik válogatott(ság) felé állítólag nem is leplezett utalást tett.
Szerző: Dudás Gábor 2017. szeptember 8., péntek 8:49

Mint ismeretes, hosszabb ideje tart az RB Leipzig védője és csapatkapitánya, Willi Orban dilemmája a tekintetben, hogy mely ország válogatottjában szerepeljen.

A 24 éves, Kaiserslauternben született, (apai ágon) magyar és (anyai ágon) lengyel felmenőkkel is rendelkező bekk nem titkolt módon Joachim Löw német szövetségi kapitány meghívójában reménykedett, de miután a nyári Konföderációs Kupán sem lehetett ott a Nationalelfben, megint „élessé” vált a kérdés a sorsa kapcsán.

Bár eddig leginkább a "német vagy magyar?" választás került terítékre a sajtóban, nemrég Orban állítólag felvetette a lengyel válogatottsága lehetőségét is.

Tomasz Cwiakala lengyel sportújságírónak így nyilatkozott a védő:

- Nem tudom, mit tennék, ha Nawalka (Adam Nawalka, a lengyel válogatott szövetségi kapitánya – a szerk.) előbb hívna meg, mint Löw – fogalmazott a játékos, hozzátéve, hogy továbbra sincs határideje a döntésének.

 

Átigazolások
Fradi
Brazil kiszemelt?
Az azeri sajtó szerint az FTC a Qarabag 24 éves brazil védekező középpályását, Pedro Bicalhót szerződtetné a nyáron, de az Üllői129 úgy tudja, jelenleg nem aktuális az igazolás a klubnál.
Galatasaray
Sallai Liverpoolba kerülhet?
A törökök állítják: Sallai Roland csereügylet keretében kerülhet a Liverpoolhoz.
NB I
Szerb kapus a célkeresztben
A szerb Radnbicki Nis 23 éves, lejáró szerződésű kapusa, Strahinja Manojlovic magyar, lengyel, ukrán és török klubok érdeklődését is felkeltette. (cagdaskocaeli.com.tr)
Tovább az összes átigazoláshoz