Az FC Nürnbergnél arra voltak kíváncsiak, ki nyújtotta a legjobb teljesítményt idén a csapatban. A voksolást Stieber Zoltán fölényesen vezette, de törölték őt a szavazásból.
A feljutást osztályozón elbukó klubnál szurkolói szavazásban keresték a szezon legjobbját. Mint ismert, Stieber Zoltán kölcsönben a Nürnbergnél töltötte a tavaszt.
Kedd délelőttig toronymagasan vezetett a magyar szélső, 70%-kal állt az élen, a második legjobb játékosnak 7%-nyi voksa volt. Délutánra aztán eltűnt Stieber neve a szavazásból: törölték őt ugyanis. A klubnál rájöttek, hogy egy trolltámadás eredményeként ugrott meg a magyar játékos voksainak száma. A Hamburgnál ugyanis az egyik szurkolói csoport - amelynek nagy kedvence a magyar válogatott szélső - fejébe vette, hogy megnyereti Stieberrel a szavazást. A tervük nem jött létre, mindenesetre nem maradt visszhang nélkül.
Átigazolások
ETO
Befutott az afrikai csatár
Modou Lamin Marong az előző szezonban 27 bajnokin 10 gólt lőtt és 6 gólpasszt adott a szlovák másodosztályban. Most az MLSZ adatbankja szerint Győrbe szerződött.
Légiósok
Szoboszai szerződése és a Real
Egy angol portál szerint Szoboszlai Dominik új liverpooli szerződése még korántsem jelenti azt, hogy a magyar válogatott csapatkapitánya hosszú távon is az Anfielden marad.
MTK Budapest
Külföldről veszik meg a tehetséget
A csakfoci.hu Belgiumból származó információi szerint megállapodás született az MTK Budapest és a Zulte Waregem között Átrok Zalán átigazolásáról.