Megérdemelt köszöntést kap a késő délután hazatérő nemzeti csapat.
A vasárnapi Eb-kiesést követően, hétfőn délután utazik haza a magyar válogatott Budapestre. A csapat éjjel már visszaért Toulouse-ból a Marseille melletti szálláshelyére.
A csakfoci.hu úgy értesült, hogy 15 óra körül száll fel a nemzeti csapat gépe Franciaországban, és várhatóan 17 órakor tájékán landol a Liszt Ferenc Repülőtéren.
Az MLSZ hivatalos "fiesztát" rendez, valahol a belvárosban, a köszöntést természetesen nem a reptéren, hanem a főváros valamelyik központi helyén tartják majd meg, erről később lesz majd bejelentés. Természetesen a részletekről is beszámolunk majd!
Átigazolások
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
MTK-ban folytatja
Nyers Ádám
Az MTK Budapest hivatalos oldalán jelentette be, hogy megvásárolta Nyers Ádám játékjogát a Budapest Honvédtól.
FTC
Aleksandar Cirkovic
Sajtóhírek szerint lengyel kérő jelentkezett be a Ferencváros szélsőjéért - Aleksandar Cirkovic így végleg távozhat a klubtól.