Összeakadtak a biztonságiakkal a magyar szurkolók a stadionban - videó

200 rohamrendőr vonult fel a magyar tábor előtt.
admin 2016. június 18., szombat 15:31
200 rohamrendőr vonult fel a magyar tábor előtt.
Szerző: admin 2016. június 18., szombat 15:31
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

 

Kisebb összetűzés alakult ki a magyar szurkolók és a biztonsági személyzet között az Izland elleni Eb-meccs előtt. Vélhetően az történt, hogy a szervezők nem akarták átengedni azokat a csoportokat a kapu mögé, akiknek nem oda szólt a jegyük, és ebből alakult ki a több perces csetepaté. Hirtelen megjelent mintegy 50-100 rendező, ők próbálnak meg sorfalat állni.

Ezt követően szerencsére megnyugodtak a kedélyek, és a jelek szerint a rendezők engedtek: átengedték a “sarokszektoron” át a drukkereket, így többen is átmentek a kapu mögé szurkolni.

A szervezők azóta 100 biztonsági emberrel, és 200 rohamrendőrrel vonultak fel a magyar tábor elé.

Sajtóhírek szerint egy rendőr megsérült az eset során. Szerencsére ezt leszámítva csodás a hangulat a stadionban, óriási hangerővel buzdítják a drukkerek a csapatot. Nem is árt figyelni, mert az UEFA fegyelmi eljárást indított a magyar szövetség ellen.

{div}{module Video_balhe}{/div}

Átigazolások
Szentlőrinc
Új középpályás
A Szentlőrinc bejelentette, hogy Pálfalvi Roland az elkövetkező idényt náluk tölti, miután az ETO kölcsönadta a fiatal középpályást.
Békéscsaba
Támadó érkezett
Békéscsabán folytatja pályafutását a Vasas labdarúgója, Horváth Szabolcs. A 20 éves támadó az előző idényben kölcsönben játszott az NB II-es BVSC-Zuglóban.
Elakadtak az egyeztetések
Gulácsi Péter
A Villarreal Gulácsi Pétert szeretné szerződtetni, ám Leipziggel folytatott tárgyalások a vártnál lassabban haladnak.
Tovább az összes átigazoláshoz