Bernt Hulsker látványosan és hallhatóan nekünk szurkolt a Portugália elleni meccsen.
Bernt Hulsker norvég sportriporter még az asztalt csapkodva örvendezett és álomsorsolásról beszélt, amikor kiderült, hogy Norvégia Magyarországgal találkozik az Eb-pótselejtezőkön.
Miután a magyar válogatott kettős győzelemmel túljutott az északiakon, Hulsker már egy szürke mackónadrágot viselve tisztelgett Király Gábor előtt, majd nemrég az oslói magyar nagykövettől is elnézést kért.
Erre is rátett azonban még egy lapáttal az északi újságíró, és a portugálok ellen már egyértelműen nekünk szurkolt, sőt, sűrűn "ojjojojjozott" a góljainknál. Kissé színpadias volt, de jópofa.
Átigazolások
Aláírt Diósgyőrben
Gróf Dávid
Gróf Dávid személyében háromszoros magyar bajnok, egyszeres kupagyőztes, egykori válogatott kerettag kapust igazolt a DVTK.
Neftci Bakuhoz igazolt
Skribek Alen
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően Skribek Alen Azerbajdzsánban folytatja pályafutását.
Nagykanizsa
Átigazolás
A Nagykanizsával az előző szezonban az NB II-be feljutó Horváth Balázs a horvát harmadosztályú NK Međimurje együtteséhez igazolt.