Nem játszhat a portugálok ellen a válogatott kulcsembere

Eltiltás miatt nem léphet pályára a védő.
admin 2016. június 18., szombat 18:25
Eltiltás miatt nem léphet pályára a védő.
Szerző: admin 2016. június 18., szombat 18:25

 

A magyar válogatott az Európa-bajnokság csoportkörének 2. fordulójában 1-1-es döntetlent játszott Izland csapatával, így 4 ponttal várhatja a Portugália elleni találkozót.

A luzitánok ellen azonban Kádár Tamás biztosan nem léphet majd pályára. A válogatott védője ugyanis begyűjtötte a második sárga lapját is Izland ellen, így a portugálok ellen eltiltását tölti majd.

A válogatott következő mérkőzésén a sérüléssel küszködő Fiola Attila sem játszhat, így Bernd Storck szövetségi kapitánynak nem lesz egyszerű dolga a védelem összeállításakor.

Átigazolások
Fradi
Tóth Alex legújabb kérői
Az RB Leipzig és a Bayer Leverkusen vezetheti a játékos megszerzéséért zajló versenyt, de a Bayern és a Dortmund is figyeli Tóth Alexet.
Újpest
Duarte mással tárgyal
Romániában elismerték, hogy már tárgyalnak az Újpest első keretéből kikerülő André Duartéval.
Videoton
Menyhárt marad
A Videoton meghosszabbította a 21 éves Menyhárt Zsombor eredetileg jövő nyáron lejáró szerződését. A fiatal futballista ebben a szezonban három bajnokin és egy kupameccsen játszott.
Tovább az összes átigazoláshoz