Sérülés miatt nem léphet pályára a magyarok elleni csütörtöki felkészülési mérkőzésén Dusan Vlahovic, a Juventus szerb válogatott támadója.
A Szerb Labdarúgó Szövetség Twitter-oldalán kedden arról számolt be, hogy a 22 éves támadó - akit a téli átigazolási szezonban 70 millió euró ellenében szerződtetett a Fiorentinától a torinói klub - lágyéksérüléssel bajlódik, ezért már vissza is tért Olaszországba.
A szerb csapat azt követően, hogy csütörtökön a Puskás Arénában lép pályára, jövő kedden a dánokkal találkozik. (MTI)
Olvastad már?
Magyar válogatott: Eltávolították Orbán bölcsességfogát, kérdéses a játéka
Egyelőre kérdéses, tud-e csatlakozni a magyar labdarúgó-válogatotthoz Willi Orbán, az RB Leipzig védője.
Elolvasom
Átigazolások
Vidi
Bobál távozott
Szerződést bontott Bobál Gergellyel a Fehérvár.
Ferencváros
Julio Romao
A Botafogo hivatalos ajánlatot tett Júlio Romaóért a Ferencvárosnak, valamint Pedro Bicalhóért a Qarabagnak, de mindkettőt elutasították. A brazil klub azonban tovább próbálkozik. (Globo)
DVSC / Honvéd
Domingues újra mozgásban
A nyáron Debrecenből Spanyolországba igazoló Brandon Domingues máris távozhat a Real Oviedótól, lengyel és török klubok hívják helyi lapinfók szerint.