Michael Skibbe görög szövetségi kapitány szerint a meccs első negyede inkább edzőmeccshez hasonlított.
"Az első húsz-huszonöt perc olyan volt, mint egy szurkolók nélküli barátságos meccs, nem volt elég gyors a csapatom" - fogalmazott Michael Skibbe a Magyarország-Görögország (2-1) mérkőzés utáni sajtótájékoztatón, aki gratulált a házigazdának.
Rámutatott, az első góltól jobb lett a mérkőzés, s gyorsan sikerült egyenlíteniük.
"A félidő hajrájában viszont nem tudtunk reagálni a sorozatos magyar lövésekre, nem bírtuk ki a nagy nyomást" - mondta. - "A fordulás után nagyrészt nálunk volt a labda, több helyzetet is kidolgoztunk, ám nem voltunk szerencsések, nem éltünk a lehetőségeinkkel. Így a magyarok megérdemelten nyertek."
Átigazolások
DVSC
Dzsudzsák bejelentése
A DVSC csapatkapitánya, Dzsudzsák Balázs nyilatkozott várható sorsáról.
ETO
Stefulj komoly kérője
A csakfoci.hu információi szerint az ukrán élvonalbeli LNZ Cherkasy szeretné megszerezni az ETO FC horvát balhátvédjét, Daniel Stefuljt.
KTE
Keret
A Kecskemét vezetői nyíltan beszéltek a nyári tervekről, az átigazolásokról és a klub helyzetéről.