Magyar-belga: Kleinheisler megsérült a meccs előtt

Pintér Ádám kezd helyette Toulouse-ban.
Dudás Gábor 2016. június 26., vasárnap 18:38
Pintér Ádám kezd helyette Toulouse-ban.
Szerző: Dudás Gábor 2016. június 26., vasárnap 18:38

Kleinheisler László nem játszhat a Belgium elleni Eb-nyolcaddöntőn, miután a bemelegítés közben megsérült - közölte az M4 Sport. A fiatal játékos combizom-húzódást szenvedett, így ezt a találkozót kell kihagynia, ha továbbjutnánk, a következő meccsen valószínűleg már játszhatna.

A Werder Bremen középpályása helyett így Pintér Ádám kezd majd a 21 órakor kezdődő mérkőzésen.

 

Élőben a magyar-belga nyolcaddöntő itt! 

Átigazolások
Újpest
Külföldi erősítés
A 18 éves belső középpályás, Cheick Diabaté hazájából, az elefántcsontparti másodosztályú Leader SC-től igazol Újpestre, a második csapathoz - írja a Lila Sector.
Magyar foci
Doll kispadra vágyik
A Magyarországon élő Thomas Doll alig várja, hogy új csapata legyen. Azt is elárulta, egy osztrák klubbal nemrégiben kapcsolatban állt.
Légiósok
Bőszét megvennék
A tavaly szeptemberben a DAC-tól a Comónak kölcsönadott Bősze Levente maradhat az olaszoknál, miután azok érvényesítenék vásárlási jogukat. (NSO)
Tovább az összes átigazoláshoz