Fotó: mlsz.hu
Június 4-én a Puskás Arénában, Anglia ellen kezdte meg (1-0-s győzelem) a magyar válogatott a 2022/23-as Nemzetek Ligája-sorozatot, majd kedden Olaszország (idegenben, 2-1-es vereség), szombaton Németország (itthon, 1-1) ellen folytatta, kedden (06.14.) pedig újfent Anglia (idegenben) lesz az ellenfél. A mérkőzésekre történő hangolódásból és az utózöngékből a csakfoci.hu is igyekszik kivenni a részét, folyamatosan frissülő cikkünkben mutatjuk a legfontosabb híreket a találkozók kapcsán!
A hírfolyam betöltése néhány másodpercet igénybe vehet!
Neked ajánljuk
Átigazolások

Csíkszereda
Magyar válogatott játékos érkezhet?
A Csíkszereda elnöke, Szondy Zoltánaz NSO-nak azt mondta, elviekben megállapodott a Debrecentől távozó Ferenczi Jánossal.

MTK/Budapest Honvéd
Egy középpályás érkezik, egy távozik az MTK-tól
Igaznak bizonyult a Csakfoci információja, Zuigeber Ákos a Budapest Honvédhoz, Átrok István Zalán pedig az MTK-hoz igazolt.

Újpest
Szlovén gólkirály érkezett
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Újpest, hogy szerződtette Aljosa Matkót az NK Celjétől.