Leonel Pontes szerint Cristiano Ronaldóéknak leginkább a magyarok gyorsaságára kell felkészülniük.
Leonel Pontes nem sok szépre emlékezhet vissza debreceni karrierjéből, hiszen a csapat kis híján kiesett vele, sőt, végül Herczeg András biztosította be a tavalyi szezonban a Loki biztos NB I-es tagságát. A portugál szakember azonban jól megismerte a magyar futballt, ezért hazájában kíváncsiak voltak a véleményére a vasárnapi, magyar-portugál vébé-selejtező kapcsán.
A stadion tele lesz, és úgy vélem, nem lesz könnyű meccs Portugália számára. Érett csapat a magyar, amely karnyújtásnyira van a portugál válogatottól. Kiegyensúlyozott együttes, a támadósora a legerősebb pontja. A gyors játékosaik ugyanis itt tudják a legjobban kamatoztatni erősségeiket
- nyilatkozta Pontes az rtp.pt honlapnak.
Átigazolások
Újpest
Újabb fordulat jöhet a Duarte-ügyben?
Romániában azt írják, hogy André Duarte akár vissza is térhet az Újpesthez, amennyiben a CAS úgy dönt.
Légiósok
Lőw Zsolt
Új vezetőedzőt keres a Bundesliga utolsó helyén szerénykedő Mainz - egy listán pedig Jürgen Klopp társaságában felbukkan Lőw Zsolt neve is.
Ferencváros
Kenan Kodro
Kenan Kodro jövője továbbra is nyitott, de egyre valószínűbb, hogy a bosnyák csatár a szezon után is a Real Zaragozánál maradhat.