Az andorrai égés után elegük lett a helyszínen szurkoló drukkereknek.
A lefújást követően feszült volt a hangulat, óriási volt az elégedetlenség a lelátón, ahol jelentős számú magyar szurkoló buzdította a magyar csapatot. A csapat odament a játékosok elé, a drukkerek azt kiabálták: "Vedd le a mezt!". Végül a játékosok kidobálták a felsőt a szurkolóknak, volt, aki "jelezte", nem kéri a felsőt, néhányan azt kiabálták, hogy dobják vissza. A biztonságiak jelenlétére is szükség volt az esetnél, sem Bernd Storck, sem Dzsudzsák Balázs nem nem tudta csillapítani előtte a kedélyeket.
Átigazolások
Celtic
Keane hivatalosan is bukta
Martin O'Neillt nevezték ki véglegesen a Celtic vezetőedzőjének, miután az előző idényben bajnoki címet, valamint Skót Kupát is nyert.
Ferencváros
Csatár írt alá
Az FTC profi szerződést kötött 17 éves, saját nevelésű csatárával, Czinege Zsomborral. (fradi.hu)
Nyíregyháza
Muhamed Tijani
A tavasszal 8 góllal záró nigériai támadó, Muhamed Tijani kölcsönben szerepelt a Nyíregyháza Spartacusban. A Slavia Praha játékosa most visszatér a cseh együtteshez - írta a Szpari.