Levetették a szurkolók a mezt Dzsudzsákékkal a meccs után - videó

Az andorrai égés után elegük lett a helyszínen szurkoló drukkereknek.
Mokány Lajos 2017. június 10., szombat 8:36
Az andorrai égés után elegük lett a helyszínen szurkoló drukkereknek.
Szerző: Mokány Lajos 2017. június 10., szombat 8:36
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A lefújást követően feszült volt a hangulat, óriási volt az elégedetlenség a lelátón, ahol jelentős számú magyar szurkoló buzdította a magyar csapatot. A csapat odament a játékosok elé, a drukkerek azt kiabálták: "Vedd le a mezt!". Végül a játékosok kidobálták a felsőt a szurkolóknak, volt, aki "jelezte", nem kéri a felsőt, néhányan azt kiabálták, hogy dobják vissza. A biztonságiak jelenlétére is szükség volt az esetnél, sem Bernd Storck, sem Dzsudzsák Balázs nem nem tudta csillapítani előtte a kedélyeket. 

 

 
Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.
Tovább az összes átigazoláshoz