Levetették a szurkolók a mezt Dzsudzsákékkal a meccs után - videó

Az andorrai égés után elegük lett a helyszínen szurkoló drukkereknek.
Mokány Lajos 2017. június 10., szombat 8:36
Az andorrai égés után elegük lett a helyszínen szurkoló drukkereknek.
Szerző: Mokány Lajos 2017. június 10., szombat 8:36
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A lefújást követően feszült volt a hangulat, óriási volt az elégedetlenség a lelátón, ahol jelentős számú magyar szurkoló buzdította a magyar csapatot. A csapat odament a játékosok elé, a drukkerek azt kiabálták: "Vedd le a mezt!". Végül a játékosok kidobálták a felsőt a szurkolóknak, volt, aki "jelezte", nem kéri a felsőt, néhányan azt kiabálták, hogy dobják vissza. A biztonságiak jelenlétére is szükség volt az esetnél, sem Bernd Storck, sem Dzsudzsák Balázs nem nem tudta csillapítani előtte a kedélyeket. 

 

 
Átigazolások
Újpest
Újabb erősítés
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően a felcsúti Markgráf Ákos is az Újpestté lett.
ETO
Fontos hosszabbítások
Samuel Petrás és Megyeri Balázs is egy-egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését az ETO-val.
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.
Tovább az összes átigazoláshoz