Fotó: mlsz.hu

Komoly érvágás: Szalai Ádám koronavírustesztje pozitív lett, kihagyja a következő két vb-selejtezőt

Az MLSZ hivatalos bejelentése szerint a magyar válogatott alapemberét izolálták, hamarosan elhagyja Telkit.
Nyikes Zoltán 2021. szeptember 4., szombat 11:16
Fotó: mlsz.hu
Az MLSZ hivatalos bejelentése szerint a magyar válogatott alapemberét izolálták, hamarosan elhagyja Telkit.
Szerző: Nyikes Zoltán 2021. szeptember 4., szombat 11:16
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Szombat délelőtt a Magyar Labdarúgó Szövetség a hivatalos oldalán jelentette be, hogy

pozitív lett Szalai Ádám PCR-tesztje, így a csapatkapitány nem állhat a szakmai stáb rendelkezésére Albánia és Andorra ellen.

A bejegyzésben az is olvasható, hogy a Mainz légiósát azonnal izolálták, hamarosan elhagyja Telkit, továbbá egy stábtag tesztelését érvénytelen eredmény miatt ma reggel megismételték.

A mieink az angoloktól elszenvedett 4-0-s hazai vereséget követően vasárnap, 18 órától Albániában javíthatnak, majd három nappal később, szerdán a Puskás Arénában Andorrát fogadjuk vb-selejtezőn.

Olvastad már?
Fordulat: Akár már Andorra ellen visszatérhet a válogatottba Szalai Ádám
Bár az Albánia elleni vb-selejtezőt pozitív koronavírusteszt miatt kihagyni kényszerül, a friss teszt eredménye negatív lett, így az Andorra elleni meccsen akár már Marco Rossi szövetségi kapitány rendelkezésére állhat Szalai Ádám.
Elolvasom
Átigazolások
DVSC
Távozhat a spanyol légiós
Fran Manzanara egy év után távozhat a DVSC-től és a spanyol harmadosztályú AD Alcorcón csapatához igazolhat.
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Tovább az összes átigazoláshoz