Király trükkje nagyobbat szólt a Leicester bajnoki címénél - videó

Király Gábor egy trükkös jelenetet is bemutatott az Izland elleni meccsen. Lett is visszhangja.
Szerkesztő 2016. június 19., vasárnap 9:55
Király Gábor egy trükkös jelenetet is bemutatott az Izland elleni meccsen. Lett is visszhangja.
Szerző: Szerkesztő 2016. június 19., vasárnap 9:55
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A magyar válogatott kapusa még 0-0-nál egy látványos jelenetet is bemutatott, vicces módon dobott ki egy labdát. Természetesen a jelenet a videómegosztók sztárja lett, sőt, akad, aki az év pillanatának nevezte. A mértékadó Opta elemzője, Connor Andrews Twitter-bejegyzésében azt írta, Király Gábor trükkje a második helyre lökte a Leicester bajnoki címét 2016 legnagyszerűbb sportpillanatai között.

{div}{module Video_kiraly}{/div}

Átigazolások
Tiszakécske
3 új igazolás
Paksról érkezett az NB II-es csapathoz kölcsönbe a tolnaiak 18 éves belső védője, Éger Zsombor. Ugyancsak leigazolták Heil Mátét (Kaposvár), és Polgár Kristófot (KBSC).
Újpest
Osztrák igazolás
A csakfoci.hu korábbi hírének megfeleően Tizian Scharmer az Újpest FC játékosa lett.
DVSC
Távozhat a védő
Úgy tudjuk, távozóban van a DVSC 21 éves védője, Vyacheslav Kulbachuk, akivel nem számol a klub - ezt jól mutatja, hogy sem az edzőtáborba nem vitték magukkal, sem a KL-selejtezőre nem nevezték.
Tovább az összes átigazoláshoz