Kiderült, hogy miért kapott Storck ajándékbögrét

Berkesi Judit köszönte meg a szakmai együttműködést.
admin 2016. június 28., kedd 19:53
Berkesi Judit köszönte meg a szakmai együttműködést.
Szerző: admin 2016. június 28., kedd 19:53
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

 

Berkesi Judit, az M4 Sport riportere a szakmai együttműködést köszönte meg jelképesen Bernd Storcknak, a magyar labdarúgó válogatott szövetségi kapitányának a vasárnapi, belgák elleni Európa-bajnoki (Eb) nyolcaddöntő után - közölte a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap (MTVA) kedden az MTI-vel.

Arra reagáltak, hogy több hírportál azt írta, az MTVA a kiemelkedő, majdnem hárommilliós nézettséget egy - élő adásban átadott - bögrével köszönte meg a kapitánynak. 

A tájékoztatás szerint a júniusi német-magyar felkészülési mérkőzés előtt az M4 Sport stábja járt Bernd Storck szülővárosában, a Gelsenkirchen közelében fekvő Hernében. A városban járva bukkant a stáb egy bögrére, amit viccesnek találtak, megvették, odaadták a kapitánynak, aki jót nevetett rajta. Erre emlékezve adott neki a tévéstáb egy másodikat is Franciaországban, ezzel köszönve meg jelképesen, hogy az Eb előtt és alatt partnerként tekintett rájuk. 

A bögre a stáb és nem az MTVA ajándéka volt - írták.

 

 

Átigazolások
Soroksár
Három távozó
Három olyan játékos is távozik, akik évek óta meghatározó szerepet töltöttek be: Króner Martin, Németh Erik és Gálfi Norbert.
PMFC
Visszavonult, de marad
Helesfay Donát, a PMFC 35 éves hálóőre befejezi pályafutását. A piros-feketében 176 bajnoki mérkőzésen pályára lépő ex-kapus erőnléti edzőként és gyógytornászként segíti a csapatot. (pmfc.hu)
Vasas
Hosszabbítás
A csapat 16 éves utánpótlás-válogatott játékosa, Balogh Áron 2030-ig meghosszabbította szerződését.
Tovább az összes átigazoláshoz