Ki nyerné az Eb-t, ha csak a mez számítana?

A ShopAlike kiszámolta az Eb-mezek nyerési esélyeit.
Mokány Lajos 2016. június 21., kedd 15:09
A ShopAlike kiszámolta az Eb-mezek nyerési esélyeit.
Szerző: Mokány Lajos 2016. június 21., kedd 15:09

A ShopAlike a végeláthatatlan esélylatolgatások közepette egy sajátos formula alapján tippelte meg a torna lehetséges győzteseit. Három tulajdonságuk alapján megvizsgálták a múltbéli kontinenstornák győzteseinek mezeit, ezután pedig kiszámolták az idei szerelések nyerési esélyeit.

Számításaik alapján az idei Európa-bajnokságon a következő öt csapatnak van a legnagyobb esélye a győzelemre:

A rangsorban Magyarország a középmezőnyben, holtversenyben a 10. helyen található, a részletes, interaktív infografikáért és a további számításokért kattints ide: http://www.shopalike.hu/foci-eb-2016

Átigazolások
Fradi
Keane mellett kampányolnak
Továbbra is az FTC-t irányító Robbie Keane tűnik a legerősebb jelöltnek a Celtic kispadjára.
Hertha BSC
Dárdai Márton távozhat?
Dárdai Márton is a Hertha BSC nyári keretszűkítésének egyik kulcsszereplője lehet, miközben a klub komoly átalakításra készül a szezon után.
ZTE
Lakos Mihály
Megkapta első profi szerződését a ZTE 2010-es szülésű, utánpótlás-válogatott kapusa, Lakos Mihály, aki a felnőtt csapat edzéseit is gyakran látogatta az idei szezonban.
Tovább az összes átigazoláshoz