Két NB I-es játékos is készül a magyar válogatott ellen - itt az albán keret

Az albán válogatott szövetségi kapitánya, Edoardo Reja kihirdette 26 fős keretét, amelyben két NB I-es futballista is helyet kapott a Magyarország és Lengyelország elleni vb-selejtezőre.
Dudás Gábor 2021. október 3., vasárnap 17:10
Az albán válogatott szövetségi kapitánya, Edoardo Reja kihirdette 26 fős keretét, amelyben két NB I-es futballista is helyet kapott a Magyarország és Lengyelország elleni vb-selejtezőre.
Szerző: Dudás Gábor 2021. október 3., vasárnap 17:10
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az NB I-ben játszó Myrto Uzuni (FTC) és Ylber Ramadani (MTK Budapest) is bekerült az albán keretbe, amelyben ismét ott lehet a Rayo Vallecano védője, Iván Balliu is.

Albánia októberben Budapesten Magyarország, majd hazai pályán Lengyelország ellen lép pályára a világbajnoki selejtezők I-csoportjában. Ahol hat fordulót követően Edoardo Reja csapata - a mieink hazai legyőzésének is köszönhetően - a második helyet foglalja el.

Az albán keret a magyar és a lengyel válogatott elleni vb-selejtezőre

Kapusok: Etrit Berisha (Torino), Thomas Strakosha (Lazio), Gentian Selmani (Boluspor)

Védők: Elseid Hysaj (Lazio), Iván Balliu (Rayo Vallecano), Ardian Ismajli (Empoli), Berat Djimsiti (Atalanta), Marash Kumbulla (AS Roma), Enea Mihaj (PAOK), Ermir Lenjani (Grasshoppers), Lorenc Trashi (Qadsia SC), Frédéric Veseli (Salernitana), Erion Hoxhallari (KF Tirana), Kastriot Dermaku (US Lecce)

Középpályások: Klaus Gjasula (Darmstadt), Enis Çokaj (Lokomotiva Zagreb), Ylber Ramadani (MTK Budapest), Keidi Bare (Espanyol), Odise Roshi (Boluspor), Endri Çekiçi (Konyaspor), Nedim Bajrami (Empoli)

Támadók: Bekim Balaj (Nyizsnyij Novgorod), Armando Broja (Southampton), Sokol Çikalleshi (Konyaspor), Rey Manaj (Spezia), Myrto Uzuni (Ferencváros)

A magyar keret névsora itt - kattints!

Az angol keret névsora itt - kattints!

Címkék: #vb-selejtezők
Átigazolások
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Légiósok
Tuboly Máté
Angliából kapott milliós ajánlatot a DAC Tuboly Mátéért.
Tovább az összes átigazoláshoz