Kádár az első kör álomcsapatában a Guardiannél

Nagy elismerés érte Kádár Tamást: a magyar balbekk bekerült az Eb első fordulójának álomcsapatába a Guardian-nél.
Mokány Lajos 2016. június 15., szerda 20:40
Nagy elismerés érte Kádár Tamást: a magyar balbekk bekerült az Eb első fordulójának álomcsapatába a Guardian-nél.
Szerző: Mokány Lajos 2016. június 15., szerda 20:40

 

A tekintélyes angol lap sportrovatához tartozó Whoscored? összeállította az első kör álomcsapatát, amelybe egy magyar játékos is bekerült az osztályzatok alapján (8.13 tízből). Az indoklásban az szerepel, hogy a magyar válogatott nagy meglepetést okozott, amiben komoly része volt a védőnek.

Nyerj pénzt a német és az angol válogatottal: fogadj remek szorzókkal - kattints!

Kádár kapcsán kiemelik, hogy a pár nappal ezelőtti sérülésének semmi jele nem volt már, sőt, kimagaslóak a statisztikai mutatói, hiszen öt légi párbajt nyert meg, három labdaszerzése is volt, de ugyanennyi jó csellel vette ki a részét a magyar sikerből.

A csakfoci.hu az új Fiat Tipoval utazik az Eb-n!

Átigazolások
MTK
Sztárklubok vinnék a tehetséget
Külföldi nagyágyúk érdeklődnek az MTK tehetsége, a 15 éves Andrej Vasiljevic iránt.
Újpest / DVTK
Visszarendelt játékos
Az Újpest FC visszarendelte a Diósgyőrben kölcsönben szereplő Babós Leventét - az is kiderült, miért.
FK Spartak Subotica
Kruscic jött, Tutoric ment
Az Újpest ex-edzője, Milos Kruscic váltotta a Fradi ex-játékosát, Djordje Tutoricot a szabadkai FK Spartak Subotica kispadján.
Tovább az összes átigazoláshoz