"Jól felkészültünk Ausztriára" - így értékelt Storck

A kapitány szerint az a hangulat és környezet, amiben a mérkőzésre sor került, segíteni fog az Eb-hez való alkalmazkodásban.
Szerkesztő 2016. június 4., szombat 18:59
A kapitány szerint az a hangulat és környezet, amiben a mérkőzésre sor került, segíteni fog az Eb-hez való alkalmazkodásban.
Szerző: Szerkesztő 2016. június 4., szombat 18:59

- Hát, ez egy nehéz meccs volt... Tudtuk, hogy nyomás alatt leszünk, ez várható volt, de folyamatosan megpróbáltunk a védelemből felpasszolni a labdákat, ez sokszor sikerült is, talán 1-2 gólt is lehetett volna lőni. Alapvetően elégedett vagyok, azt gondolom, Ausztriára jól felkészültünk, minden mást majd meglátunk élesben. Az a tapasztalat, amit ezen a meccsen összegyűjtöttünk, a hangulat, a kulissza, a nézőzám - ez fog segíteni az Eb-n az alkalmazkodásban. Elégedettek vagyunk a felkészüléssel, egy-két játékos még nem 100%-os, ezt megmutatta a meccs, ilyen ellenfél ellen ez jobban kijön. Sokat dolgoztunk az elmúlt hetekben, taktikailag jók voltunk, megpróbáltunk futballozni. Az erőnlét megvan, most jön a finomhangolás, a taktikai részletek véglegesítése - értékelt a szövetségi kapitány az M4 kamerái előtt. (Fotó: MLSZ Facebook)

Átigazolások
Paks
Szerződéshosszabbítás
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Paks, hogy 2028 nyaráig meghosszabbította Windecker József szerződését.
Diósgyőr
Sentic kapós lehet
Karlo Sentic remek teljesítményével a régió több komolyabb csapatának a figyelmét is felkeltette, és várhatóan a közeljövőben új környezetben is megmutathatja képességeit - írja a horvát Vecernji.
Légiósok
Topligás csapatok vinnék a magyar támadót
Az AS szerint a Bundesliga, a Serie A és a Premier League csapatai is figyelik Kovács Bendegúzt, emellett pedig a Red Bull-projekt is szeretné megszerezni.
Tovább az összes átigazoláshoz