Fürjes Balázs, az építés irányításáért felelős kormánybiztos Csányi Sándor MLSZ-elnökkel körbevezette a Puskás Arénában Aleksander Ceferint, az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) első emberét.
Az UEFA elnöke a vasárnapi bejáráson elmondta, rendkívül elégedett az építkezés előrehaladásával, és már most nagyon várja a novemberi nyitómérkőzést.
A szlovén sportvezetőnek nincs kétsége afelől, hogy kiváló társházigazdája lesz a jövő nyári Európa-bajnokságnak Budapest, mely négy mérkőzésnek, köztük egy nyolcaddöntőnek ad majd otthont - olvasható a Puskás Aréna Facebook-oldalán, amely az alábbi fotókat is közzétette.



Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.