Horvát-magyar: Mezt cserélt a két válogatott Vidája – fotó

A csütörtökön lejátszott Horvátország-Magyarország (3-0) Eb-selejtezőn két Vida is a pályán volt: az egyikük a DAC légiósa, Vida Máté a magyar válogatott mezében, míg a Besiktas vb-ezüstérmese, Domagoj Vida a horvátok szerelésében játszotta végig a találkozót. A két játékos a lefújás után mezt cserélt, melyet Vida Máté a közösségi oldalán is megosztott a követőivel.
Csakfoci Admin 2019. október 15., kedd 15:34
A csütörtökön lejátszott Horvátország-Magyarország (3-0) Eb-selejtezőn két Vida is a pályán volt: az egyikük a DAC légiósa, Vida Máté a magyar válogatott mezében, míg a Besiktas vb-ezüstérmese, Domagoj Vida a horvátok szerelésében játszotta végig a találkozót. A két játékos a lefújás után mezt cserélt, melyet Vida Máté a közösségi oldalán is megosztott a követőivel.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. október 15., kedd 15:34
Átigazolások
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Légiósok
Tuboly Máté
Angliából kapott milliós ajánlatot a DAC Tuboly Mátéért.
Tovább az összes átigazoláshoz