Horvát-magyar: Mezt cserélt a két válogatott Vidája – fotó

A csütörtökön lejátszott Horvátország-Magyarország (3-0) Eb-selejtezőn két Vida is a pályán volt: az egyikük a DAC légiósa, Vida Máté a magyar válogatott mezében, míg a Besiktas vb-ezüstérmese, Domagoj Vida a horvátok szerelésében játszotta végig a találkozót. A két játékos a lefújás után mezt cserélt, melyet Vida Máté a közösségi oldalán is megosztott a követőivel.
Csakfoci Admin 2019. október 15., kedd 15:34
A csütörtökön lejátszott Horvátország-Magyarország (3-0) Eb-selejtezőn két Vida is a pályán volt: az egyikük a DAC légiósa, Vida Máté a magyar válogatott mezében, míg a Besiktas vb-ezüstérmese, Domagoj Vida a horvátok szerelésében játszotta végig a találkozót. A két játékos a lefújás után mezt cserélt, melyet Vida Máté a közösségi oldalán is megosztott a követőivel.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. október 15., kedd 15:34
Átigazolások
DVTK
Nem kapnak szerződést
A Diósgyőr elköszönt három próbajátékosától is, Batai Tamástól, Onder Kolentől és Varga Balázstól.
Légiósok
Szalai Attila
Egyre valószínűbbnek tűnik, hogy a magyar válogatott védő, Szalai Attila kölcsönszerződése lejárta után nem marad a lengyel Pogoń Szczecinnél. (24kurier.pl)
ETO
Új sportigazgató
A belga Sander van Praet lett az ETO FC új sportigazgatója.
Tovább az összes átigazoláshoz