A korábban Győrben nevelkedő Bénes László hamarosan bemutatkozhat a szlovák felnőtt nemzeti csapatban.
Fontos vébé-selejtezős mérkőzés vár Szlovákiára, amely a litvánok ellen játszik idegenben június 10-én. Jan Kozák együttese a második helyen áll, és egy győzelemmel nagyot lépne afelé, hogy meg is tartsa ezt a pozíciót, amely pótselejtezőt érhet.
A szövetségi kapitány már keretet is hirdetett, ebben pedig ott van a Borussia Mönchenglabdach magyar nemzetiségű labdarúgójának, Bénes Lászlónak is a neve. A középpályás a korosztályos szlovák válogatottakban már többször is játszott, a felnőttek között azonban még nem vetették be, igaz, szinte biztos volt, hogy előbb vagy utóbb, de sor kerül erre.
Június 10-én be is mutatkozhat a szlovákok között.
Átigazolások
Légiósok
Szivicset menesztették
Hivatalos Facebook-oldalán jelentette be a szerb élvonalban szereplő Radnicki Nis, hogy menesztette a csapathoz nyáron kinevezett Szivics Tomiszlávot, a klubelnök pedig kemény kritikát fogalmazott meg.
MTK
Sztárklubok vinnék a tehetséget
Külföldi nagyágyúk érdeklődnek az MTK tehetsége, a 15 éves Andrej Vasiljevic iránt.
Újpest / DVTK
Visszarendelt játékos
Az Újpest FC visszarendelte a Diósgyőrben kölcsönben szereplő Babós Leventét - az is kiderült, miért.