Fotó: Sas Gabor Photo - facebook.com/SasGaborPhoto

Foci Eb: Három magyar játékos is bekerült a torna "rémálomcsapatába" a szakportálnál

Finoman szólva is meglepő módon Szalai Attila, Willi Orbán és Loic Nego is bekerült a whoscored.com-nál az Eb-n legrosszabbul teljesítő játékosok közé.
Nyikes Zoltán 2021. július 2., péntek 11:00
Fotó: Sas Gabor Photo - facebook.com/SasGaborPhoto
Finoman szólva is meglepő módon Szalai Attila, Willi Orbán és Loic Nego is bekerült a whoscored.com-nál az Eb-n legrosszabbul teljesítő játékosok közé.
Szerző: Nyikes Zoltán 2021. július 2., péntek 11:00
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A nyolcaddöntőket követően a statisztikákkal foglalkozó nemzetközi szakportál, a whoscored.com közzétette az Európa-bajnokság (rém)álomcsapatát a legrosszabb átlagosztályzattal rendelkező játékosokból. A csapatba csak azok a labdarúgók kerülhettek be, akik legalább 100 percet játszottak a torna során.

Annak ellenére, hogy az elmúlt időszakban nemcsak a hazai, hanem a külföldi sajtóban is folyamatosan témát jelentett a magyar válogatott halálcsoportban mutatott remek teljesítménye, hatalmas meglepetésre Marco Rossi három játékosa is bekerült a portálnál a "legrosszabb csapatba."

A whoscored a három mérkőzés alapján 6.02-es osztályzatot adott Szalai Attilának, 6,07-et Willi Orbánnak, 6,04-et pedig Loic Negónak. Ebben a tizenegyben helyet kapott még két német játékos, Manuel Neuer és Timo Werner is, a Liverpool walesi védője, Neco Williams, valamint a horvát Ante Rebic is többek között.

Átigazolások
1 évet hosszabbított
Tomás Tujvel
A Budapest Honvéd hivatalos oldalán jelentette be, hogy Tomás Tujvel további egy évvel meghosszabbította szerződését.
Belgiumban folytatja
Kovács Mátyás
Az MTK Budapest értékesítette Kovács Mátyás játékjogát, aki így a belga élvonalbeli RAAL La Louvièreben folytatja.
Tovább az összes átigazoláshoz