FIFA-világranglista: Az albánok elleni hazai vereséggel kiszorultunk a TOP 40-ből

A FIFA csütörtökön közzétette a legfrissebb világranglistáját. Az élen meglepetésre továbbra is Belgium áll, a magyar válogatott a 43.
Privacsek András 2021. október 21., csütörtök 12:09
A FIFA csütörtökön közzétette a legfrissebb világranglistáját. Az élen meglepetésre továbbra is Belgium áll, a magyar válogatott a 43.
Szerző: Privacsek András 2021. október 21., csütörtök 12:09

A mieink három pozíciót rontva a 43. helyre estek vissza a FIFA legfrissebb világranglistáján. A vb-selejtezős csoportellenfeleink közül Anglia 5. Lengyelország 23., Albánia 63., Andorra 153., míg San Marino az utolsó, 210. helyen áll.

Némileg furcsa, hogy a nemzetközi tornákon a döntő közelébe sem kerülő Belgium már 2018 óta vezeti a listát.

A FIFA világranglistájának élmezőnye:

1. Belgium
2. Brazília
3. Franciaország
4. Olaszország
5. Anglia

Neked ajánljuk
Átigazolások
Vasas
Hej Viktor
Hej Viktor korábban Kisvárdán és az MTK-ban is megfordult, most a Vasas színeiben folytatja pályafutását.
DVSC
20 éves szerb középpályás jön?
Sajtóhírek szerint Dorde Gordic a Debrecenhez kerülhet, miután a Koper hoppon maradt a fiatal játékos megszerzéséért folyó versenyben.  
Fradi
Saldanha távozott
Megerősítést nyert, amit korábban a Csakfoci előre jelzett: Matheus Saldanha az Al-Wasl együtteséhez szerződött.
Tovább az összes átigazoláshoz