Ezúttal 45 perc jutott a magyar támadónak, de ez is elég volt neki a gólszerzéshez.
Megkezdte nyári felkészülését a Freiburg csapata, a Bundesliga-klub egy helyi amatőr klub, az Offenburger FV ellen lépett pályára szombaton. Bár a kezdőben nem kapott helyet, Christian Streich a szünetben becserélte Sallai Rolandot, aki két perccel beállása után már egy 20 méterről eleresztett lövéssel tesztelte az ellenfél kapusát, a 64. percben pedig csapata negyedik találatát is megszerezte.
A találkozót végül a Freiburg nyerte meg 6-1-re.
?️ Die Highlights vom gestrigen Testspiel des #SCF beim Offenburger FV: https://t.co/UOZqvZks3F
— SC Freiburg (@scfreiburg) 2019. július 14.
Átigazolások
Légiósok
Sallai újabb angol kérői
Brit és török sajtóértesülések szerint a Tottenham és az Everton is figyeli Sallai Roland helyzetét a Galatasaraynál. Az isztambuli klub 15-20 millió euró közötti összeget kérhet érte.
Honvéd
Jön a Feczkó-bejelentés
A Csakfoci úgy értesült, hogy hamarosan hivatalossá válhat Feczkó Tamás távozása a Budapest Honvédtól.
Kisvárda
Edzőjelöltek
Egy rutinos dán szakemberrel, egy osztrák-spanyol edzővel és egy portugál trénerrel is egyeztetett Révész Attila a kisvárdai kispadról. De Pintér Attilával is rendszeresen beszél. (Index)