Egy nemzetközi fociportálon találtuk azt a térképet, amely azt mutatja meg, hogy Magyarország egyelőre 30 fős Eb-keretének tagjai hol születtek.
Az érdekes térkép alapján elmondható, hogy a magyar játékosok születési helyét tekintve Budapest viszi a prímet, de Baranya, Borsod és Vas megye is fontos "gócpontnak" számít, mint ahogy Győrben, Szekszárdon és Veszprémben is két-két játékosunk jött világra.

Két olyan támadónk is lehet majd a kontinenstornán, aki nem a mai Magyarország területén született, Nikolics Nemanja a szerbiai (vajdasági) Zentán, míg Priskin Tamás a szlovákiai Komáromban, azaz Komárnóban látta meg a napvilágot.
Ezeket kell tudnod, ha Eb-meccsre mész - 8 fontos kérdés és válasz »
Átigazolások
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
MTK-ban folytatja
Nyers Ádám
Az MTK Budapest hivatalos oldalán jelentette be, hogy megvásárolta Nyers Ádám játékjogát a Budapest Honvédtól.