44 év után újra Eb-meccset játszunk. Kövesd nálunk!
Szerkesztő 2016. június 14., kedd 14:35
Szerző: Szerkesztő 2016. június 14., kedd 14:35

A csakfoci.hu az új Fiat Tipoval utazik az Eb-n!

Ausztria - Magyarország 0-2 (Szalai 62., Stieber 87.)

95. perc: VÉGE!!! 2-0-ra legyőztük az osztrákokat!

93. perc: Arnautovic ravasz lövését Király magabiztosan védte.

90. perc: 5 perc ráadás.

89. perc: Csere nálunk, Németh helyén Pintér.

87. perc: GÓÓÓÓLLLLL!!!! A csereként beálló Stieber egyedül tört kapura, és remekül átemelte a labdát a kapus fölött! 0-2!

84. perc: Telik az idő, az osztrákok mennek előre, de nem tudnak komolyabb helyzeteket kialakítani.

80. perc: Németh kap sárgát.

79. perc: Stieber a pályán, Kleinheisler jön le.

78. perc: Schöpf érkezik, Harnik ment le.

75. perc: Kihasználjuk az emberelőnyt, okosan járatjuk a labdát az osztrák térfélen.

73. perc: Veszélyes osztrák lövés a tizenhatosunkon belül, de fölé ment a próbálkozás.

71. perc: MAJDNEM! Németh szenzációs lövését hatalmas bravúrral szedte ki a kapus.

70. perc: Nagy Ádám előtt adódott lehetőség, de fölé ment a lövése.

68. perc: Szalai lejön, Priskin a pályán.

66. perc: Utána a hálóba lőtt egy osztrák játékos, de mindez sípszó után történt.

66. perc: PIROS LAP! Dragovic csúnyán megrúgta Kádárt, amiért megkapta a második sárgáját is!

65. perc: Okotie érkezik Janko helyére az osztrákoknál.

62. perc: GÓÓÓÓLLLL!!!! VEZETÜNK! Kleinheisler és Szalai remekül játszottak össze, utóbbi ziccerbe került, majd a magyar csatár 10 méterről estében a hálóba lőtt. 0-1!

62. perc: Mindeközben Bödét követeli a pályára a magyar tábor.

60. perc: Junuzovic nem tudja folytatni, Sabitzer a helyén.

55. perc: Óriási távoli Dzusdzsák-bomba, az osztrák kapus bravúrral öklözte ki.

52. perc: Gera lövése jócskán mellé ment.

49. perc: Guzmics nagyon rosszul ért bele egy beadásba, de szerencsére nem lett baj belőle.

47. perc: Egy Kleinheisler lövéssel indul a második félidő.

46. perc: Az UEFA.com adatai szerint eddig kicsivel többet birtokoltuk a labdát (53%), ugyanúgy hatszor lőttünk kapura, mint az osztrákok, és ebből kétszer találtuk el a kaput, igaz, Ausztria egy kapufát is lőtt. Jobban passzolunk (67%, Ausztria: 60%) és több labdát szereztünk vissza (31-et, Ausztria: 25-öt) - írja az MLSZ Facebook oldala.

46. perc: Itt a folytatás!

46. perc: Szünet, 0-0.

45. perc: 1 perc ráadás.

43. perc: MI MARADT KI! Kleinheisler készített le egy labdát a lendületből érkező Dzsudzsáknak, aki 7 méterről, kissé éles szögből ellőtte keresztbe a labdát a kapu előtt.

41. perc: Ezt is megúsztuk! Arnautovic ment el a bal oldalon, majd középre adott, a hosszún Harnik szerencsére nem találta el jól a labdát.

38. perc: Veszélyesen pattogott a labda az ötösünk környékén, de szerencsére nem lett belőle baj.

36. perc: Ez veszélyes volt! Junuzovic lőhetett tisztán a tizenhatos előteréből, Király azonban nagyot védett.

34. perc: Dzsudzsák végezhetett el egy szabadrúgást a bal összekötő helyéről, Szalai belefejelt a labdába, de nem tudta kapura irányítani.

33. perc: Itt az első sárga: Dragovic kapta, Szalait buktatta.

32. perc: Alaba 28 méteres szabadrúgása akadt el a magyar sorfalban.

28. perc: Egy beadást követően Junuzovic esett el a tizenhatosunkon belül, de nem történt semmi.

23. perc: Szalai készített le szépen egy labdát Gera elé, akinek a lövését Almer védte.

20. perc: Továbbra is kiegyenlített a meccs, mi járatjuk a labdát az utóbbi percekben.

15. perc: Szalai fordult kapura, de blokkolta a lövését egy osztrák védő.

11. perc: Ezúttal Kleinheisler próbálkozott, de nem talált kaput.

10. perc: Arnautovic indult el a bal oldalról középre, majd jól centerezett az érkező Alaba elé, akinek a lövését viszont Király magabiztosan védte.

8. perc: Mezőnybe abszolút egyenrangú ellenfelei vagyunk az osztrákoknak.

3. perc: Kleinheisler próbálkozik egy átlövéssel, az osztrák kapusnak viszont nem okozott gondot.

1. perc: Ezt megúsztuk. Egy labdavesztés után 25 méterről Alaba lőtt kapura, a bal kapufa megmentette a mieinket.

1. perc: Megy a meccs, 44 év után újra Eb-n a válogatott! HAJRÁ, MAGYAROK!!!

- 5. perc: A himnuszok következnek.

- 7. perc: A hivatalos része zajlik a felvezetésnek, a játékosok most indultak el az öltözőből.

- 8. perc: Nem sokkal a kezdés előtt a stadion 90%-ig megtelt.

- 17. perc: Benedek Tibor vízilabda-kapitány buzdító üzenetét játszották be a kijelzőn.

- 25. perc: "Szeretnénk jó kezdést, megpróbáljuk megnyerni a meccset, ez jó indulás lehetne a további találkozókra" - fejtette ki Bernd Storck szövetségi kapitány az M4 Sportnak. Hozzátette, azt látná szívesen a csapattól, amit a felkészülési mérkőzéseken is mutatott, vagyis, hogy bátran menjen előre.

- 27. perc: Most mutatták be a magyar válogatott tagjait, magyar nyelven.

- 35: perc: A két tábor hangpárbajt tartott, az osztrákok 101 decibelt értek el, míg mi 98,6-ig jutottunk. Hozzá kell tenni, a sógorok jóval többen vannak.

- 42. perc: Megjött a magyar válogatott is a pályára, zúgott a Ria, Ria, Hungária!

- 43. perc: Azt látni egyelőre, hogy többen lesznek az osztrákok, akik óriási számban indultak el az Eb-re. Nem baj, a magyar drukkerek a hangjukkal ellensúlyozzák az osztrákok létszámfölényét.

- 46. perc: Az osztrák csapat érkezett először a pályára melegíteni.

- 53. perc: A magyar válogatott sokkal előbb érkezett meg a stadionba, mint az osztrákok. Bernd Storck csapata már a pályabejáráson is túl volt, a"sógorok" busza csak ezt követően gördült be az arénába.