A Veszprém megyei Úrkút is a magyar-belga Eb-nyolcaddöntő lázában égett vasárnap.
Vasárnap kora este mintegy félszáz ember vonult végig nemzeti színekben énekelve, dobolva, sípolva az úrkúti főutcán. A flashmob ötlete Pfaff Zsolttól származott - számolt be veol.hu. A község lakosai utána közösen nézték meg a magyar válogatott Belgium elleni nyolcaddöntőjét (0-4) a franciaországi Európa-bajnokságon.
Átigazolások
Honvéd
Válogatott kapus érkezhet
A vb-t sérülés miatt kihagyó 30 éves bosnyák válogatott kapus, Osman Hadzikic a horvát Slaven Belupótól igazolhat a Kispest-Honvédhoz. (Nemzeti Sport)
ETO
Befutott az afrikai csatár
Modou Lamin Marong az előző szezonban 27 bajnokin 10 gólt lőtt és 6 gólpasszt adott a szlovák másodosztályban. Most az MLSZ adatbankja szerint Győrbe szerződött.
Légiósok
Szoboszai szerződése és a Real
Egy angol portál szerint Szoboszlai Dominik új liverpooli szerződése még korántsem jelenti azt, hogy a magyar válogatott csapatkapitánya hosszú távon is az Anfielden marad.