A Twitteren kritizált az angol csatárikon.
A szakértőként is dolgozó, véleményét állandó jelleggel a nyilvánosság elé táró korábbi angol válogatott támadó, Gary Lineker a Twitteren egyszerre szólt be a belgáknak és a magyar válogatottnak is a vasárnapi Eb-nyolcaddöntő alatt.
Ezt írta: "Csatárként kikészítene, ha nem lőnék egy mesterhármast egy ilyen elképesztő átjáróháznak bizonyuló védelem ellen, mint a magyar". Véleménye jobbára ellenséges reakciókat váltott ki egyébként, többen felszólították, hogy több tisztelettel beszéljen a két csapatról.
As a striker, if you played against this ridiculously open Hungarian team and didn't score a hat-trick you'd be gutted.
— Gary Lineker (@GaryLineker) 2016. június 26.
Átigazolások
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.