A Magyar Nemzeti Filmalap nagyszerű kisfilmet készített a magyar filmipar futballal kapcsolatos jeleneteiből.
Íme, a felhasznált filmek: Civil a pályán (1952), A csodacsatár (1956), Mese a 12 találatról (1956), Két félidő a pokolban (1961), Régi idők focija (1973), Szépek és bolondok (1976), 6:3, avagy, játszd újra Tutti (1999), Magyar vándor (2004), Viharsarok (2014), Brazilok (2016).
Átigazolások
Újabb kérő
Cebrail Makreckis
Török sajtóértesülések szerint Cebrail Makreckis a Samsunsporhoz kerülhet, ahol Petry Zsolt kapusedzővel is együtt dolgozhat..
Belső védőt igazoltak
Heitor
Az Újpest hivatalos oldalán jelentette be Heitor szerződtetését: a brazil védő egy évre kölcsönben érkezett, a klub pedig a szezon végén opcióval élhet a végleges megvásárlására.
1 évvel hosszabbított
Kovács Marcell
A Kisvárda egy évvel meghosszabbította Kovács Marcell szerződését, így a 23 éves kapus a következő szezonban is a klubot erősíti.