Utoljára Rooney volt képes erre.
A csakfoci.hu az új Fiat Tipoval utazik az Eb-n!
Mint ismeretes, Magyarország 3-3-as döntetlent játszott Portugáliában az F-csoport zárókörében, amelyből Dzsudzsák Balázs két góllal vette ki a részét.
A magyar válogatott csapatkapitánya mind a két találatát a tizenhatoson kívülről szerezte, amellyel 12 éves Eb-rekordot döntött meg. Az UEFA Twitter csatornája ugyanis arról számolt be, hogy hasonlóra utoljára 2004-ben az angolok játékosa, Wayne Rooney volt képes.
Dzsudzsák az első találatát ráadásul szabadrúgásból szerezte a portugálok ellen, amely a torna negyedik ily módon szerzett gólja volt. Ez pedig szintén rekordnak számít, korábban ugyanis három volt a rekord, ennyi született az 1984-es és a 2004-es tornán is.
Átigazolások

Debrecen
Angolok jönnek, spanyolok mennek
Új tulajdonos érkezhet a DVSC-hez: információink szerint egy angol befektetői csoport veheti át a debreceni futball irányítását. A megállapodás napokon belül megszülethet.

Újpest
Román csapat szemelte ki a védőt
Román sajtóhírek szerint az FCSB szemet vetett André Duartéra, akivel kapcsolatban korábban már visszautasított az Újpest egy rekordközeli ajánlatot és szerződést is hosszabbított vele.

Légiósok
Szalai Attila
A Hoffenheimtől a török Kasimpasában kölcsönben szereplő Szalai Attila menedzsere a Blikknek elmondta, a magyar válogatott hátvéd már a télen, de legkésőbb a nyáron végleg távozik a német csapattól.