Doll SMS-t írt Storcknak: Így foghatjuk meg a portugálokat

Szakértő lett a Ferencváros edzőjéből.
Dudás Gábor 2016. június 22., szerda 12:03
Szakértő lett a Ferencváros edzőjéből.
Szerző: Dudás Gábor 2016. június 22., szerda 12:03

Thomas Doll ezúttal a ZDF szakértőjeként (a cikk szerint kint is lesz Franciaországban a tréner) nyilatkozott a Hamburger Morgenpostnak a magyar válogatott eddigi Eb-szerepléséről.

- Nagyon boldog vagyok amiatt, milyen jó hírét kelti a válogatott az Eb-n a magyar focinak. Bernd Storkcknak gratuláltam is SMS-ben – mondta a Ferencváros edzője, aki így tekintett előre a ma 18 órakor kezdődő mérkőzésre.

A magyar csapat nagyon jól szervezett, remek beindulásai vannak a támadójátékban, a játékosok erőnlétileg és mentálisan is a topon vannak. A portugálok mindent bele fognak adni a mérkőzésen, de szerintem, ha a magyar játékosok közül akár többen is odafigyelnek Cristiano Ronaldóra és ugyanígy játszanak, mint eddig, a döntetlen meglehet – tette hozzá.

 

Átigazolások
Topolya
Szivics irányíthat
Szerb lapértesülések szerint az élvonalbeli Topolya új vezetőedzőt nevez ki Szivics Tomiszláv személyében.
Ferencváros
Legendát válthat Keane
Martin O’Neill szerint Robbie Keane minden adottsággal rendelkezik ahhoz, hogy a skót Celtic következő vezetőedzője legyen.
Légiósok
Keresztes maradna a briteknél
A továbbiakban is Nagy-Britanniában szeretne futballozni Keresztes Krisztián, a Dundee United középhátvédje.
Tovább az összes átigazoláshoz